Prominent & Leading Wholesaler from Ahmedabad, we offer ss rope wire.
₹ 54 / Meter Get Latest Price
| Material Grade | SS 304 |
| Grade | 304 |
| Diameter | 8 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Construction | 7x7 |
| Length | 100 m |
| Strand Construction Size | 8m |
| Country of Origin | Made in India |
MAHESH SONI (Owner)
Soni Fastner
GF, 1575/3, B/H Ramji Mandir, Opp Sharma Estate, Bardolpura
Ahmedabad - 380001, Gujarat, India