Offering you a complete choice of products which include mild steel anchor.
₹ 10 / Piece Get Latest Price
| Anchor Type | Wedge Anchor |
| Anchor Diameter | 6 mm |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Zinc Plated |
| Thread Type | Metric |
| Quantity Per Pack | 100 |
| Standard | ISO |
| Length | More than 300 mm |
| Anchor Length | 50 mm |
MAHESH SONI (Owner)
Soni Fastner
GF, 1575/3, B/H Ramji Mandir, Opp Sharma Estate, Bardolpura
Ahmedabad - 380001, Gujarat, India